Întrebare recomandată | dumdududum a întrebat:

Ce parere aveti despre castile Sony MDR-V55? Multumesc.

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Sunt foarte bune, nu la fel de bune ca Beats, de exemplu, dar ca pret se merita si plus ca arata foarte bine.

| supermamici a răspuns:

Sony este Sony, intotdeauna ai siguranta ca fac produse bune. Daca nu ai neaparata nevoie de faptul ca sunt pliabile ti-as recomanda acestea: http://bit.ly/casti-sony-mdrma300. In orice caz, foarte buna alegere.

| xBro a răspuns:

Diferenta intre perechea de casti Sony si o pereche oarecare nu este o diferenta asa de mare, dar oricum cand, cumperi un produs iti dai seama dupa calitate/firma, oricum ai facut o alegere foarte buna, BAFTA!

| aly1alyca a răspuns:

Destul de bune! O alegere buna!