| Eea1 a întrebat:

Ce parere aveti despre castile Sony? (In-ear) funda!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Sony se numara printre firmele de top in domeniu castilor audio si nu numai.
Cu o frecventa de raspuns la unele modele intre 6-23000 Hz sunt cum am spus printre cele mai bune.

http://www.emag.ro/......EWJ6TBBBM/

Acum depinde de bugetul pe care vrei sa-l aloci unei perechi de casti si cu ce device il folosesti

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Numai raspunsuri gresite. Sunt foarte proaste daca ai o oarecare pretentie din partea sunetului reprodus. Mai ales cele scumpe >170 Ron. Daca n-ai mari pretentii si vrei niste casti cat de cat mai calitative fata de njoy si Canyon, etc merita maximum 100 Ron. In schimb, sunt printre firmele de top in acest domeniu cum sunt eu in topul TPU, spre exemplu.

| CMarian a răspuns:

Sunt cele mai bune dupa parerea mea eu am tot casti de la Sony si nu am avut nici cea mai mica problema si au 1 an si ceva.

| ZuZumonster a răspuns:

Sunt bune!

| suiti11a a răspuns:

Sun marfa si bune si eu am tot Sony