| Razvan1lol a întrebat:

Ce parere aveti despre centralele de la IMMERGAS?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde cum le nimeresti. Eu am avut o centrala no name (Mistral si nu se mai fabrica), veche de peste 12 ani, s-a stricat anul trecut si din sondarea pietei am ajuns la concluzia ca cele mai bune sunt Ariston cu condesare. Mai mult, si service-ul este cel mai bun in tara noastra. Eu am si lucrat intr-un magazin de electrocasnice si am vazut ca sunt cele mai cerute. Cand mi-am luat eu Mistral nu stiam nimic despre centrale.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca sunt montate si reglate corect, conform recomandarilor producatorului, atunci sunt bune si destul de durabile.

| Rotazi a răspuns:

Perfecte!
Am una de peste 10 ani. Merge "ceas", fara nici o problema. Chiar daca vanzatorii de centrale spun ca la 10 ani trebuie schimbata. Cred ca ma mai tine mult si bine, la cum merge. Ia cu incredere. Dar atentie la firma care o monteaza. Sa fie instalatori priceputi si seriosi.

| Bannabbu a răspuns:

Salut! Centralele de la Immergas sunt foarte bune. Iarna tin caldura si vara e foarte bine.La fel si pentru apa.
Sper ca te-am ajutat