| ClaudiuEly a întrebat:

Ce parere aveti despre firma Allview? Ce tara produce Allview?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Sinceră să fiu eu nu am nici o părere pozitivă dar nici o părere negativă.
Iată câteva conversaţii despre acest subiect : http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t808459.html.
Toate produsele sunt chinezeşti...
Pa-pa.

| ShopAmerica a răspuns:

Allview este o companie romaneasca ce produce si distribuie telefoane mobile Dual SIM, tablete, notebook-uri si alte produse electronice. Site-ul firmei este www.allview.ro

| MATYMAX a răspuns:

E cea mai proasta firma din lume!

| Adrian_Ciubotaru_1983 a răspuns:

Cum pot fofosi video pe facebook eu am Allview a 5 goart