| Gabi1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre firma Allview?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O firma destul de buna dar mai bine opteaza pentru Nokia Samsung Apple

| AlexElektro1987 a răspuns:

Allview este o firma proasta, chiar daca telefoanele lor au procesoare dual-core sau quad-core, se misca foarte incet si se blocheaza.Iar materialul pe care il folosesc este foarte slab, parca sunt facute din carton.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Este o firma deloc buna
produce chinezarii importate in Romania mai precis in Brasov
eu zic sa nu iti cumperi nimic deoarece nu este o firma precum Samsung.
asta e parerea mea

| elisa820 a răspuns:

Nu am o parere prea buna pentru ca daca vezi tebletele sau telefoanele de la aceasta firma nu cred ca vei cumpara acel obiect! Eu te sfatuiesc sa cumperi telefoane de la Samsung sunt foarte bune!

| ElleElenaElle a răspuns:

Foarte buna.Din punctul meu de vedere.Am si eu o tableta de la ei si merge foarte bine.

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Man dupa parerea mea firma Allview produce telefoane si tablete destul de bune mai ales pentru jocuri dar acum nu vreau sa te influentez cumperi ce vrei tuwinking

| Catalinotelea a răspuns:

Te caci pe ea cu stropi

| IonutMEdelian a răspuns:

Destul de buna!

| Atât_Narcisyku_1976 a răspuns:

Aceasta firma de de telefoane este buna dar mai bine ai opta pe Nokia sau Samsung!