| Psycho777 a întrebat:

Ce parere aveti despre Floston Interra? E buna carcasa pentru un athlon ii x4 750k si hd 7750 gddr5?

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Sunt chiar foarte bune, as zice sa o cumperi.

| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Uite recomandarea mea pentru un sistem excelent de gaming: http://www.mediadot.ro/wishlist/30318/

Mare grija la ITG asta, care vrea sa te insele, uita-te in linkul lui exista un voucher acolo la sfarsit, vrea sa te pacaleasca, sa faca bani pe spinarea ta, sa-si bata joc de tine.

Placa video: http://www.mediadot.ro/......024mb-ddr5

De asemenea, la MediaDOT iesi mult mai ieftin. Daca nu e suficient asta, poti beneficia, daca nu ai timp sau nu te pricepi foarte bine la componente de ansamblare GRATIS. De asemenea, poti tot GRATIS sa ceri update de bios la placa de baza, desi fiind generatie noua, nu e cazul.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de configuratie.
Daca mai pot sa te ajut cu ceva, nu ezita sa ma cauti.

Bafta si multa sanatate!

| MCG a răspuns:

HDD-urile interne si Placile de baza au optiuni de prindere standard, ar trebui sa se potriveasca!