| XxDennise a întrebat:

Ce parere aveti despre: Huawei U8650 Sonic. merita sa il am. bine daca e bun si rezistent.

2 răspunsuri:
| VeveritzaKamicazee a răspuns:

Kiddaa eu saptamana vitoare o sa imi cumpar si eu unu big grin, daca iti este frica din cauza firmei afla ca e o firma japoneza care face majoritatea modemurilor pentru net si sincer nu vad de ce nu ar fi rezistent oricum ai garantie 2 ani asa ca nu e stress din punct de vedere al setarilor e super, la viteza ia un iphone 3g happy imi spui te rog de unde vrei ti-l iei pe mess? uite id meu
gaga_floryn@yahoo.com

| SNOWTIGER a răspuns:

Sal glumesti cum sa nu-l ai ia-ti-l