| xyxy97 a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone 3gs si ce are in plus fata de 3g?
Merita cumparat? vreau pareri inaine de sa il cumpar mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita cumparate sunt scumpe vechi si jalnice, crede-ma men mai bine de bani aia iti iei un smartphone cu sistem Android.

4 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Nu prea merita cumparat, zic acelasi lucru ca realmistery mai bine iti cumperi un telefon cu android.
eu am avut 3gs si nu prea am fost multumit de el. se strica repede si sunt si foarte sensibile.
costa prea mult fata de cat valoreaza. sper ca ti-am fost de folos.

| Daaanciu a răspuns:

3gs are in plus 256ram in loc de 128, viteza mai mare la net, camera de 3.15 in loc de 2, filmeaza video ceea ce 3g nu face, procesor de 600 in loc de 412, voice command si tine si bateria mai mult. bafta. funda?batting eyelashes

| xyxy97 explică:

Multumesc pentru ajutor

| Bob10 a răspuns:

Diferente:
1.Sunt mai mult sau mai putin identice, cand vine vorba de design
2.3GS vine cu un procesor mult mai rapid decat 3G
3.3GS atinge viteza maxima oferita de HSDPA, adica 7. 2mbps pe cand 3G poate doar 3.6 mbps
4.Camera de 2mpix de la 3G a fost inlocuita la 3GS cu una de 3 mpix, care suporta si inregistare video.
5.3GS are abilitate de voice control si o busola
6.3GS suporta OpenGL 2.0, iar 3G suporta 1.1
7.3GS vine si in varianta de 32gb