| astertix09 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul asta samsung
http://www.compari.ro/......46776.html

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Fiecare cu parerea lui. Eu am cumparat 5 DELL (mie si la prieteni) si prefer din multe motive aceasta marca. Din cite mi-a trecut prin mana asta ma satisface mai mult.

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da e un laptop bun, hard acceptabil de mare(la banii aia gasesti un laptop mult mai bun)dar daca tu preferi samsung ti-l recomand(samsung este o firma serioasa).Depinde...si toshiba sunt bune...sincer eu am un myria de 15mil.si merge perfect are hard de 160Gb.sunt foarte multumit de el.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Astertix eu am cumparat laptop-ul vara trecuta si sunt multumit de el. te-ai hotarat? ce laptop iti iei? oricum si eu am in gand sa mi-l schimb vara asta de ziua meabig grin cred ca o sa-mi iau un toshiba de vreo 2000RON.la 2500 de RON tu vei gasi un super-laptop si nu neaparat samsung(unde platesti si firma mai mult)eu iti recomand un toshiba deaorece sunt seriosi si au un sistem de service foarte rapid si eficient.da...probabil ca myria nu mai fabrica laptop-uri...pacat ca erau de calitate buna si merg perfectsad. oricum mai sunt si alte firme bune! sa nu uiti sa ne spui ce laptop ti-ai luat, te rog!

| viorel2c a răspuns:

Ai vazut ca e diferenta de 2 mil., nu? Mai cauta poate il iei mai ieftin. Dupa caracteristici pare foarte bun.

| astertix09 explică:

Nu prefer Samsung sau o anumita firma in particular. Vreau doar unul care sa fie acceptabil ca pret, la o performanta similara cu asta.
Mike 1993 se pare ca myria nu mai fabrica laptopuri, nici pe pagina lor oficiala nu se mai gaseste nici unul, nici la altex online, doar in discutii pe forumuri, mai gasesc cate ceva.