| AlexrAul456 a întrebat:

Este bun laptopul asta in gaming :http://www.compari.ro/......p49133856/

Adica sa ruleze cele mai noi jocuri.Nu comentati la pret, vreau doar sa stiu daca laptopul e bun in gaming.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ideea e ca in jocuri gen farcry 4 cam la minim ai sa rulezi cu acel laptop.
Daca tot vrei musai laptop, si vrei performante ridicate, cauta ceva cu
GTX 765M
GTX 770M
GTX 850M
GTX 860M
GTX 870M
GTX 880M
GTX 970M
GTX 980M

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A fost bun de gaming. Acum inca se descurca, dar e incomparabil.

| AlexrAul456 explică (pentru sltlp):

Atunci zii o configuratie gaming laptop care sa duca toate jocurile de la momentul actual...si iti dau funda.

| sltlp a răspuns (pentru AlexrAul456):

Și prețul?

| sltlp a răspuns (pentru AlexrAul456):

Ideea e ca in jocuri gen farcry 4 cam la minim ai sa rulezi cu acel laptop.
Daca tot vrei musai laptop, si vrei performante ridicate, cauta ceva cu
GTX 765M
GTX 770M
GTX 850M
GTX 860M
GTX 870M
GTX 880M
GTX 970M
GTX 980M

| LordGamesYT a răspuns:

Hm...toate componentele sunt bune de gaming insa cea mai slabuta este placa video dar ti-ar merge jocurile pana in 2014... Sper ca te-am ajutat:J