| Leiter_Arbeiter_1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre Lenovo Y580? Cat de bun este? Cat de fiabil este pot sa am incredere in el? Sau sa achimb decizia?

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Vezi seria ROG (Republic of Gamers) de la Asus. http://rog.asus.com/notebook/
Eu am G73JH de aproape 2 ani si inca duce orice joc de pe piata fara probleme sau sa se supraincalzeasca etc.

| FReAkAzO1d a răspuns:

E ok doar ca Lenovo foloseste plastic ieftin.Deci din aceasta privinta nu ti-l recomand. Dupa o perioada o sa observi cum "joaca ecranul, monitorul"
Eu iti recomand ca firma ASUS, firma serioasa cu lucrui de calitate

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

E foarte bun in special pentru gaming. recomand folosirea unui cooler (pad).