| DarkGhost a întrebat:

Ce parere aveti despre lepturile Lenovo sunt bune?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da sunt bune. Lenovo e una din cele mai serioase firme ce produc calculatoare.Eu o clasez pe locul doi în fața Dell și urmată aproape la egalitate de MSI.Restul sunt gunoaie scumpe.Succes

| pwp a răspuns:

Sunt bune, la fel ca Hp, Acer si Asus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenovo este o firma de laptopuri de calitate la un pret mai mic. Laptopurile ce le produc mai au si ele probleme, dar ca raport performanta/pret ele sunt o alegere foarte buna!

Sper ca te-am putut ajuta!

| stroedaniel13 a răspuns:

Sunt foarte bune si foarte rezistente. De fapt Lenovo reprezinta fosta divizie de calculatoare IBM asa ca mergi fara grija cu acest brand.

Legat de pret. sa stii ca le gasesti la preturi destul de mici comparativ cu celelalte brand-uri mai proaste.

Uite ce iti recomand eu de la Lenovo. si vezi ca il gasesti la un pret promotional acum. http://bit.ly/ISmlLV

| bineproportionat a răspuns:

Salut, de asemenea e una dintre primele companiile ce a reusit sa revina pe profit dupa criza! http://bit.ly/1bIE4BF

| Amadeus1202 a răspuns:

Eu tocmai am cumparat unul de o saptamana si sunt extrem de multumit de el. Totul merge asa cum trebuie sa mearga. Iti recomand firma cu drag. Si Asus sunt la fel de bune, sunt firmele mele preferate.