| Serendipity17 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG KP500? am avut ocazia sa il incerc pentru cateva secunde laughing sa dau niste poze si nu stiu ce impresie sa imi fac...arata binisor...si pretul e destul de mic

4 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Acum. depinde pentru. ce vrei sa ai acest telefon.
Daca vrei performanta de la un telefon. acesta nu este.
Daca vrei un telefon simplu cu care sa dai mesaje. sa suni sa asculti muzica - acesta e ok. Si intr-adevar raportul calitate\aspect\pret este ok.

| Elly007 a răspuns:

Eu am un LG KP501 si sunt foarte multumitawinking. dar e pentru persoane care stiu sa aiba grija de un lucru :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un telefon care nu excelează la nimic e excelent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai fite iti poti lua un LG cookie dar sa tii minte ca bateria la orice LG e slaba.mrg acest tel are functia de a,, fura bateria de la alte telefoane,,