| mistic_1321 a întrebat:

Ce parere aveti despre lg optimus one p500? As vrea pareri in special de la cei care il au dejabig grin multumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, mai ales la pretul la care se vinde. Sistemul de operare Android 2.2 si touch-ul foarte bun si fiabil il recomanda. Daca vrei mai multe opinii de la utilizatori, citeste zeci e opinii ale cumparatorilor sa vezi ce zic si ei despre el dupa ce l-au folosit deja. Vei avea o surpriza placuta: http://goo.gl/JJ2qr
Succes;)

| AlicePotato a răspuns:

Il am si sunt super ultumita! am cam 50 de jocuri. merge repede. un mic iphone big grin
face poza la ecran(cu aplicatie) si cu husa, cand o fata l-a vazut a crezut ca-i iphone big grin
ii poti pune teme si schimba poza. super.recomand.asa am ajuns in clasa pe locu 3 in clasa(1=iphone,2=blackbery). imi dai te rog funda? big grin