| andreeahello a întrebat:

Ce parere aveti despre Markbek Musiness? Am dat comanda de un telefon de pe Emag si am vazut ca e vandut de aceasta comapnie sau ceva de genul
Funda

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Mare grija la astfel de asociati, eMag nu raspunde pentru problemele legate de produsele vandute de asociatii lor, in cel mai bun caz o sa primesti un nr. de telefon unde o sa iti zica niste tampenii.
Incearca sa cumperi de la firme mai cunoscute si in cel mai bun caz "Vandute de eMAG"

| andreeahello explică:

Business*