| sinem a întrebat:

Hey! vreau sa comand un telefon de pe Emag si am vazut ca cele resigilate sunt mai ieftine...ce parere aveti? sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Mirunica47 a răspuns:

Nu e nici o problema avand in vedere anumite lucruri: sa te uiti cum si de ce au fost resigilate. daca doar a fost scoase din cutie pentru a fi expus nu e nici o problema dar daca scrie "prezinta zgarieturi fine pe ecran" sau ceva de genu', nu cred ca ar merita. daca vrei sa economiseti niste bani, iti poti lua unul linsit de la "resigilate", doar sa ai in vedere detaliile alea big grin

| sinem explică (pentru Mirunica47):

Multumesc! chiar scria ca prezinta zgarieturi fine...sad

1 răspuns: