| ewtgwees a întrebat:

Salut,

Ma gandesc sa-mi iau un Samsung Mini Galaxy s 5570. E de treaba? happy Si... daca ar fi sa facem o comparatie, care e mai bun, Samsung Mini Galaxy s 5570 sau Nokia X3?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Tot Nokia 1100 ramane cel mai bun telefon(parerea mea) : http://vandtelefon.com/pictures/2009/08/26/nokia_1100_24753.jpg

Bafta!

| Strumf a răspuns:

Samsung s5570 Galaxy Mini e cu mult peste Nokia X3 în primul rand din cauza sistemului de operare. (Galaxy Mini are Android, iar Nokia X3 are Symbian). Galaxy Mini are in plus față de Nokia X3 următoarele : Wi-Fi, 3G, un procesor de 600 MHz, și are Touchscreen (ăsta nu e neaparat un avantaj).

| RoxxuInna a răspuns:

Samsung Mini Galaxy s 5570

| wizopo a răspuns:

Cele mai bune sunt telurile Samsung cu android fiindca au o multime de aplicatii, pe cand symbian are foarte putine, deci iti recomand galaxy mini

| Elvisut a răspuns:

Nokia e cel mai bun happy Telefoanele de la Nokia nu se compara cu nici un alt telefonwinking

| Stelist658 a răspuns:

Samsung galaxy il are un prieten e sooooper tare crede-ma

| iamyoursuperhero a răspuns:

Samsung galaxy mini e mult mai bun