| alexrot15 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia N8? Planuiesc sa-mi iau unul dar mai intai vreau sa ma interesez cat de rezistent e. Daca aveti, ati avut probleme cu el?

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pana acum e unul dintre cele mai avansate telefoane multimedia de pe piata, dar ca software e putin in urma fata de celelalte brand-uri.

| marie a răspuns:

Eu am N8, e bun, dar a cazut de cateva ori si mi s-a zgariat urat rau. uneori mi se blocheaza si se inchide.:/. nu are jocuri pe ellaughing, daca le iau de pe ovi nu imi merg. nu pot sa spun ca sunt multumita, dar pentru ca a costat ceva, trebuie sa fiulaughing

| justme97 a răspuns:

Si eu as vrea unul si din spusele cunostintelor sistemul de operare este putin mai lent dar nu vad asta o problema grava

| Natanail7 a răspuns:

E FOARTE REZISTENT am vazut ca cineva trintit unul in beton si faianta dar nu i s-a stricat nimic.

| Gabitsaaa a răspuns:

Buna. Nu am eu Nokia N8, are un prieten, sh a zis ca este foarte multumit de el. Daca vrei sa iti iei, parerea mea, este bun din ce mi-a zis acel amic.

| iulian74 a răspuns:

Daca vrei un telefon asta e cea mai buna alegere. n8 de la Nokia.