| zxzx a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia N97? E rezistent?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ştiu la ce te referi tu când spui rezistent dar sincer pe mine nu mă prea pasionează, bateria se descarcă rapid. Telefonul e bun, dar mie nu îmi place. Baftă!

| Yeah3xBB a răspuns:

Un coleg are Nokia N97 si este foarte rezistent... Ma jucam in ora cu el si mi l-a cerut si din greseala l-am scapat... Nu a patit nimic, are o rezistenta super! Ti-l recomand.winking

| maricx a răspuns:

Alcatel, Nokia si Motorola sunt cele mai rezistente telefoane