| bike a întrebat:

Ce parere aveti despre placa video AMD Radeon HD6370M-1GB? E buna? Si care este diferenta intre AMD Readon HD6370M-1GB si AMD Radeon HD 6470M 1GB?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este nici o diferenta. De fapt nu este alta placa, doar AMD Radeon HD6370M-1GB. Undeva un individ s-a grabit si a scris gresit. Placa video respectiva este folosita, in general, la laptop. Daca-ti trebuie la computer cauta una cu latime de banda de 128 (macar).

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti cu o funda sau cu un vot. Eu asa am invatat cand eram mic ca trebuie sa multumesti cumva unuia care te-a ajutat sau incearca sa te ajute.