| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

Ce parere aveti despre Placa Video Gigabyte GeForce GTX 650 OC 4GB DDR5 128Bit si voiam sa va intreb de ce e asa de ieftina si daca e buna pentru gaming + cateva exemple de jocuri care merg cu setarile high pe placa asta (jocuri 2012-2014)

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E ieftină că e mai vechiuță.În locul tău aș lua un 750TI.Consumă mai puțin și da randament mai mare.
Ca jocuri, poți rula orice joc actual.Succes

| Stoleru_Andrei_1975 explică (pentru DeyCj):

Dar cat cosra 750TI, si ai spus ca pot rula orice joc actual afica far cry 4 sau sleeping dogs sau watch dogs etc... la setari ultra high?