| Cr7Ionutz a întrebat:

Ce parere aveti despre placa video Gigabyte GeForce GTX 650 OC 1GB DDR5 128-bit? Este buna la 500 ron?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fie gtx 650, sau putin peste ai radeon 7770, care e cu o idee peste. Si da, e destul de ok. Iar de sursa, nu te panica, deoarece consuma foarte putin.

| Minks a răspuns:

Merita. Mare atentie insa la restul configuratiei, mai ales la sursa. happy

| Andyᵗᵐ a răspuns:

E foarte buna.Este speciala pentru gaming.Ar trebui pe la 400-450 dar poti face si tu un compromis. Oricum merita sa-l faci.

| Cr7Ionutz explică (pentru Andyᵗᵐ):

De fapt e oferta - iau si jocul Assasin's Creed 3 cu placa

| XtReMee a răspuns:

Naspa cu 350 ron iti iei pe 256 bit 1gb nu se merita pe 128 pe 256 poti juca gta 4 pe 128 bit nu mere

| KodrutZ a răspuns (pentru XtReMee):

Ce iei tu pe 256bit GDDR5 la 350 RON NOU? Lumineaza-ne pe noi, muritorii. GTX 650 e foarte ok, si spun asta din pozitia in care sint mai mereu acuzat ca sint fan ATI/AMD...

| Gimihumulukuakua a răspuns:

E mult..maxim 450..jocul il poti lua si de pe net big grin

| nicusor55 a răspuns:

Este cam scump dar merita din plin