| Altair22 a întrebat:

Ce parere aveti despre ramele foto digitale?

Răspuns Câştigător
| drbear a răspuns:

Sunt un cadou perfect. Dar daca il faci pentru cineva apropiat care nu prea se pricepe la tehnologie, ai grija sa ii stochezi tu deja cateva zeci de poze ca efectul sa fie deplin. Eu am luat doua si am descarcat poze din Bucurestiul interbelic pentru tatal meu, mare fan al acestui gen de fotografie.
Daca nu e o persoana apropiata si nu aveti multe poze impreuna, incarca rama cu poze frumoase happy preferabil tematice.

6 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

O ramă foto digitală este modul ideal prin care poţi să-ţi păstrezi vii amintirilelove struckEu am un breloc cu mini-ramă foto digitală în formă de inimă si e superlove struck

| skydriver a răspuns:

Sunt misto, dar mie mi se par cam scumpe!

| arn64 a răspuns:

Eu as zice ca nu merita.

| blue_butterfly a răspuns:

Le prefer pe cele clasice.

| Blnda17 a răspuns:

Si-a luat sora mea dar nu mi se par utile. Mi se par mai mult un moft sau ceva dragut. Poti sa ai poza cu iubita mereu sau sa vezi video dar. s-a inventat calculatorul, rama normala.Sincer mi se par doar un moft.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu isi merita banii dar sunt misto