| SimpleGirl05 a întrebat:

Ce parere aveti de aparatele foto digitale, marca Olympus? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| cagulatu a răspuns:

Sunt foarte bune: nemtesti.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Am vazut cum face pozele si ies foarte clare..in general camerele Olympus fac poze clare. lumea nu prea cumpara doar din cauza firmei, prefera un Nikon, Fujifilm sau Canon ca sunt mai cunoscute, dar nu fac comparatie la calitatea imaginilor sa vada care merita banii. imi place Olympus au niste camere cu un design foarte frumos, si nu sunt nici foarte scumpe..recomand!

| maryus92 a răspuns:

Sunt destul de performante tinand cont ca nu au un pret mare

| together4ever a răspuns:

Am si eu unul. Nu as spune ca nu sint multumita. In orice caz n-am incercat alta marca ca sa fac comparatie dar n-am probleme