| mariaa100 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy A20 si A10? Sunt bune? Se descarca repede bateria? Fotografiile ies bine?

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Parerea mea e sa mergi pe un Huawei decat modelele alea, la pretul modelelor alea iti iei un Huawei mai bun. Personal nu prea imi plac modelele acelea, nu ofera prea multe.

| Violleta2022 a răspuns:

Telefoanele Samsung si Huawei au cele mai bune camere de fotografiat, de calitate superioara, mult mai bune ca Apple/iphone

| Felys a răspuns:

Eu am A20 de anul trecut si imi place foarte mult, pozele sunt exceptionale si se misca repede.Nu joc jocuri asa ca nu am probleme cu bateria, eu zic ca nu se descarca repede, nu stiu la jocuri cum ar face.Chestia buna e ca se incarca foarte repede si nici foarte mare nu este ca dimensiuni ca sa te incurce prea tare daca il tii in buzunar.Eu zic ca isi merita banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Galaxy A10. Îl am de 3 luni. Până acum nu am avut nicio problemă cu el. Bateria mă ține chiar și 4 zile dacă nu-l folosesc intens, pozele ies foarte bine la lumina zilei, puțin cu noise în condiții de lumină slabă dar e ok, nu mă deranjează, nu are lag, se mișcă rapid, procesorul nu se încinge decât dacă-l folosești o oră întreagă, și doar se încălzește puțin, filmează FHD, sunetul e bun, in concluzie: ți-l recomand.

| floreadan a răspuns:

Da, sunt doua telefoane ok.