| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung U700V

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Vechi

| ΔH a răspuns:

Copilul92Ucis2011, vrei tu sa spui ca ala e smartphone? laughing
Stii macar se inseamna un smartphone?

Ce sistem de operare ai pe el? happy De cat ai procesorul? happy Cata memorie RAM ai?

| DarQueen a răspuns:

Cu tehnologia asta nouă, eu îți recomand un smartphone, destul de accesibil și ca preț și e destul de performant, tot din gama Samsung.
Aruncă o privire:
http://www.samsung.com/....../index.idx
Eu l-am achiziționat recent și e bun. E chiar fain.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma refeream la parerile voastre despre el nu am cerut sa imi recomandati un telefon si nici sa imi spuneti cat de nou este. Vreau si eu doar o parere despre acest telefon daca se poate.