| NickPop a întrebat:

Ce parere aveti despre Sistem Audio 5.1 Akai AS005RA-750B + Sistem Boxe SS006A-305, 200W, Negru? Funda!

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Daca vrei sa-ti mobilezi camera, sunt bune (si ieftine - tinand cont ca iesi ceva mai scump cu niste mobila la comanda).

Daca vrei sa asculti muzica la ele, te-ai prins - sunt niste pocnitori oribile.

| Utilizator1234 a răspuns:

Poate era nevoie sa mentionez: daca urmaresti sa achizitionezi ceva si nu dorest doar pareri despre un produs, lasa detalii ca buget, utilitatea sistemului, dimensiunea camerei, la ce sursa il conectezi, preferinte muzicale. Asta daca vrei pareri pertinente, altminteri poate sa vina cel mai fericit utilizator Akai (ca-s multi) sa-ti spuna ca-i "super belea frate, ia-l cat e cald" sau alte prostii.

| irina1984 a răspuns:

Daca vrei sisteme audio profesionale, cele mai bune sunt de la Bose, iar cei de la www.Bose-Romania.ro au si cel mai mic pret de distribuitor.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru irina1984):

Nu pentru Bose. Nu inteleg de ce faceti recomandari si afirmatii in necunostinta de cauza.