| MihocSilviu a întrebat:

Salut,la cate dispozitive se poate conecta acest sistem maxim,adică il pot conecta si la pc,consolă, televizor?
http://m.emag.ro/......DHNQLBBBM/

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Il poti conecta la oricare dintre dispozitivele specificate de tine mai sus, inclusiv telefoane, tablete, etc.

| MihocSilviu explică (pentru Jipa95):

Da,dar se pot conecta in acelasi timp toate?

| Jipa95 a răspuns (pentru MihocSilviu):

Nu. Decat 1 dispozitiv.

| Utilizator1234 a răspuns:

Din cate vad eu pe net (putine informatii la pravalie la Akai), ai 3 iesiri analogice si una digitala. Asa ca in functie de ce dispozitive iti permit astfel de conexiuni, poti pune pana la 4 la numar si sa le selectezi din butonul Source.

P.S.: Teribil sistem audio (mi-am amintit de intrebarea ta anterioara la care ti-am raspuns, aparent, inutil); dar sunt banii tai, alegerea ta; spor la cumparaturi!

| MihocSilviu explică (pentru Utilizator1234):

Da...scuze ca am uitat sa-ti dat detalii referitoare la ce sistem sa aleg, chestia e ca am o oferta cu sistemul asta prin care pot face o rata mai avantajoasă si asta in scurt timp, de aceea m-am grăbit sa pun întrebare asta, sa aflu un raspuns rapid.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru MihocSilviu):

Evident ca sunt si pe eMAG alte variante, dar in fine. Nu vreau sa bag pe gat nimanui nimic. Daca tu crezi ca merita acele chestii 1500 lei - contrar opinei mele - atunci ignora critica mea.

In manualul lasat de K0sti ai toate iesirile de care dispune sistemul. Se pare ca eu am gasit acelasi sistem pe site-ul international (sau cine stie ce e pentru Akai.com) unde am gasit altfel de iesiri (de fapt panoul spate era total diferit).