| alexalx1234 a întrebat:

Ce parere aveti despre situația actuală a Huawei?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Huawei fac niste telefoane bune acum, acum câțiva ani erau dezastru, dar au progresat mult. Google dorește să defăimeze acest brand care încet încet urcă pe piața și este preferat de public, asta e clar, încet încet vrea sa fie eliminat de către giganți, dacă google nu va mai oferi sprijin telefoanelor Huawei in maxim 2 ani acest brand va dispărea nu uitați ce vă zic.

| Illuminati2016 a răspuns:

Bravo lor ca le-o trebuit sa se complice cu spionatul celor din SUA.nu ca cei din SUA nu ar spiona

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Huawei este si ramane in top cele mai bune telefoane chinezesti. Am avut telefon Huawei si a fost foarte bun si mai ales cele care au iesit acum. No comment