| WeedR a întrebat:

Ce părere aveți despre smartwatch-uri? Ce smartwatch folosiți? Am găsit un articol fain despre vânzarea lor la nivel mondial, probabil mi-a atras mai mult atenția pentru ca folosesc un Gt2 de la Huawei, dar am văzut recent și un Gt2 e, care are un design foarte fain și din câte am înțeles e varianta ligt fără difuzor.
https://www.revistabiz.ro/......watch-uri/

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Folosesc Apple watch și e interesant. Însă nu pot spune că nu m-aș putea lipsi de el, mai bine dădeam banii pe ceva mai util. În ultima vreme doar mă uit cât e ceasul pe el.