| isa_1142 a întrebat:

Cum pot sterge pozele de pe un sony ericsson w910i.happy?
nu merge.straight face
rasp cat ma repede.love struck

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Daca sunt ale telefonului nu poti sa le stergi din cauza ca sunt protejate dar incearca cu o poza facuta de tine cu camera, daca nici asa nu merge incearca sa vezi poate ai probleme cu cardul de memorie sau softul telefonului.Asteptam sa vedem ce-ai reusitwinking

2 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Daca nu merge prin obisnuita metoda de stergere inseamna ca sunt protejate si nu poti sa le stergi. vezi daca au un lacat sau daca scrie ceva cum ca ar fi protejate happy

| isa_1142 explică:

Pai nici alea din telefon nu merg sterse si nici alea facute ca camera.straight face
si ce pot sa fac.sa le sterg?