| 0raiden0 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony xperia z3 e bun? Face bani? Daca nu pe la aceeasi bani cam ce as putea sa imi iau un Samsung ceva nu vreau iphone, ceva pe android vreau happy

2 răspunsuri:
| maozedoor a răspuns:

Salut,
Sony Xperia Z3 isi merita bani pe deplin, sora mea are un Z3 de mai bine de un an de zile, nu a avut probleme cu softul, a mai adugat un microSd de 64 Gb nu ii ajungeau cei 16 Gb memori iar camera... e superba il recomad cu mare caldura:
http://bit.ly/20wqOaj

| TPU11111111111111111111111111111111111111111111111 a răspuns:

Dupa parerea mea,MERITA,si inac cum,e foarte bun telefonul,cumpara-l,insa ai in vedere ca e foarte fragil,el rezista la apa si praf, dar nuci de cum la cazaturi, de-as fi eu in locul tau nu l-as cumparadoar din acest motiv, pentru ca eu le cam scap pee jos insa daca esti o persoana atenta, si il porti intr-o husa il poti achizitiona fara nici o problema.Cit despre propus variante, eu sunt un mare fan Samsung, deci e clar ca ti-as propune unul de la aceasta firma.Succes tie happy