| ASPIREV3531G a întrebat:

Ce parere aveti despre suporturile de racire la laptop?
Sunt folositoare sau nu?

Răspuns Câştigător
| RaduGavrila a răspuns:

Da, sunt foarte bune. Eu aveam un laptop care se incalzea foarte repede chiar daca nu avea praf in el. Mi-am luat un ventilator de 45 ron si nu se mai incalzeste. Este rece mereu. Tin laptopul toata ziua aprins si mereu ma joc jocuri si nu se incalzeste niciodata.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

| ASPIREV3531G explică (pentru RaduGavrila):

Multumesc tie, pentru raspunsul tau care mi-a fost de folos in luarea unei decizii, dar si a celorlalti. Bafta!

5 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Sunt foarte bune insa daca le iei de la un magazin care se ocupa cu calculatoare si asa mai departe. Daca iei ieftinituri de pe net cu 20-30 de lei nu ai ce face cu ele.Bafta

| denyemy a răspuns:

Da, sunt bune, cauta unul cu putere mare, eventual ventilatoare mai multe ca sa nu fie foarte zgomotos, si capabil sa miste un debit mare de aer, cu cat e mai performant cu atat raceste mai bine.

| J0nas a răspuns:

Depinde de cooler. Am si eu unul si nu am avut probleme cu el decat odata (mi-a aparut un BSOD. Precizez ca l-am luat de pe eMag la 100 de lei.

| ASPIREV3531G explică:

Multumesc!