| Clank a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta allview alldro speedslim cu procexor cortex a8, 1.2GHz, 4GB, wi-fi, android 2.3

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Am un prieten care are una, i-a mers bine la inceput dar dupa ce a a instalat jocuri si aplicatii pe ea a inceput sa se blocheze.

| andtim a răspuns:

E excelenta, dar e chinezarie si daca e chinezarie nu mai e excelenta. laughing eu zic sa-ti iei un telefon de banii aia. cauta un telefon cu diagonala de peste 4inchi ca sunt pana in 1000lei pe okaziiwinking

| MYK3 a răspuns:

E buna dar are android'ul mic adica pentru tablete ar trebui sa fie macar 3.0

| Clank explică (pentru MYK3):

Si ce parere ai despre Samsung Galaxy Tab 10.1?

| MYK3 a răspuns (pentru Clank):

Oho, mult mai buna pentru ca: - are quad core (nu sunt sigur)
- are gorila ce glass (nu creapa ecranu) are memorie 16/32 gb (bagi aplicatii la greu), flash support (faci orice ca pe pc, - are 1 gb ram si allviev are 512 mb ram ( poti baga mai multe in bara si nu merge sacadat)
- vilmeaza Full hd (1080p)
nu ai nevoie de mai multe motive

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Dupa detaliile tale e destul de buna adica sistemul de operear foarte bun, memorie buna, doar la procesor nu ma prea pricep daca e bun sau nu