| serbii2 a întrebat:

vreau sa cumpar o tableta dintre cele doua dar nu stiu care este mai buna : Tableta Allview Alldro Speed S GPS cu procesor Cortex A8 1.20GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0 sau Tableta Allview Alldro Speed SuperSlim cu procesor Cortex A8 1.2GHz, 7", 1GB DDR 3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0?

Răspuns Câştigător
| Commandoo a răspuns:

Prima tableta este mult mai buna mi s-a parut ca sunt egale dar m-am trezit sper ca te-am ajutat!love struck

1 răspuns:
| IulianP a răspuns:

Mai bine alegi un Evolio: http://bit.ly/MQlLNY
Chiar daca are un CPU putin mai slab, compenseaza prin faptul ca poti conecta un modem 3G la ea fara mari batai de cap.