| EmiliaSd88 a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Genius G-Pen F610? Wacom Bamboo este mai buna decat Genius?

2 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Normal un Wacom Bamboo Pen gasesti la 300-330 de lei, dar am eu una pe ocazii putin folosta si ti-o dau cu 260 de lei daca vrei!

| Purtan14 a răspuns:

Tableta grafica Genius G-PEN F610 este un periferic destinat utilizatorilor ce lucreaza in design grafic si au nevoie de precizia unui stilou si o tableta in loc de un mouse este mai fain decat wacom bamboo si eu mi-am cumparat genius Gpen F610 si ii foarte bun funda plz