| Adi_Andrei_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta seriox Vision xk.

Răspuns Câştigător
| Ghostplayer a răspuns:

Este o tableta buna. Poti viziona filme... poti sa te joci pe ea...Dar nu e prea buna de aici vine numele Vision..Depinde pentru ce o folosesti tu. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu-i o tablea tocmai stralucita. Pentru aplicatii uzuale gen fb, instagram, skype, si jocuri precum candy crush, este o tableta ok.

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Nu prea cunosc detalii despre tableta aia dar eu am folosit vreo 10 zile aceasta tableta de la Serioux: http://bit.ly/1yh9SIn si in ciuda faptului ca e destul de ieftina si-a facut treaba foarte bine.