| Alexa88088 a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta smart tech 7? Va rog sa nu copiati informatii de pe net. Vreau sa stiu ce poate face, daca merge greu cu cuvintele voastre.

Răspuns Câştigător
| Cartoful1 a răspuns:

Depinde de ce iti doresti. Daca vrei jocuri de ultima generatie nu o sa fie prea buna dar daca o iei ca sa te uiti la poze un film un net sigur va fi ceea ce cauti pentru ca e ieftina si are un ecran slabut dar pe care iti poti face treaba.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| username010000000 a răspuns:

Este o tableta excelenta! Are multe opțiuni încât la fiecare om iar place! Ești o fată norocoasa ca ai tableta aceea!☆★♡♥