| nutuxcristian a întrebat:

Ce parere aveti despre tabletele de la ALLVIEW? Argumentati! FUNDA.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de bune pret foarte bun calitate excelenta.La inceput credeam ca nu sunt bune deoarece sunt romanesti, dar am vazut ca sunt excelente si au o performanta uimitoare.

Răspuns utilizator avertizat
| octha a răspuns:

Din cate stiu eu allwieu e marca romanneasca(daca nu ma insel).de aceea sunt si ieftine si bunutze, cand sunt noi.dar ca orice aparat cu touchscreen senzorii se duk deci are o bila neagra acest ecran cu touch.insa sunt cele mai folosite si cumparate

| ioiomama a răspuns:

1.Care dintre ele?
2. Allview este o marca buna cu un procesor care nute lasa sa astepti o sa te tina cel putin un an dar pe urma o sa intri in reparatii ecrenul nu este printre cele mai bune daca vrei sa iti cumperi este o optiune pe care nu ti-as propune-o

| nutuxcristian explică (pentru ioiomama):

Allview Alldro Speed City 3. Ca venind vorba de optiuni, ce mi-ai propune? Pana in 500RON?

| ioiomama a răspuns (pentru nutuxcristian):

Pana in 500RON nu prea ai multe optiuni dar cele care sunt nu sunt BUNE eu iti propun sa mai strangi macar 1000RON pentru ca [,] cu 500 sunt foarte foarte slabe happywinking succes

| sergiu_9343 a răspuns:

Bune si ieftine!

| Andreyut_Andrei_1999 a răspuns:

Foarte buna, sunt performante si ieftine, au un pret special pentru performantele lor