| Carlene a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul de la Motorola, modelul MotoLuxe?
Pareri pro si contra.

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Motorola nu sunt prea bune ia-ti Samsung, Nokia, LG su Apple dar nu motorola.am avut unul sistemul e foarte fain dar calitatea e proasta.nu mi-a mai recunoscut cartela si nu mi-a mai pornit

| Carlene explică (pentru Roxin_Alex_1989):

Merci. O sa imi iau un Samsung Galaxy Ace Plus.
Am mai avut cateva telefoane de la Samsung si am ramas placut impresionat de rezistenta lor.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns (pentru Carlene):

Mersi si eu de funda

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola MotoLuxe este intr-adevar bun, dar ti-as recomanda un Motorola Defy. Defy este mult mai rezistent si daca te uiti la unele videoclipuri, am vazut si unii care filmau prin apa sau se jucau pe el prin apa. Este la acelasi pret, ba chiar Defy este mai ieftin (Cred). happy

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Altceva in afara de Motorola nu ai mai gasit? tin sa te anunt ca nu e unul dintre cele mai recomandate telefoane

| Carlene explică (pentru youaremyfavouritecolour):

Atunci poti sa imi recomanzi un touchscreen cu diagonala de 4 inch, camea de 8 mp si Android cu design placut la un buget in jur de 13-14 mil? laughing

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru Carlene):

Http://www.cel.ro/......ck-l/.uite aici telefoane din care ai de unde sa alegi

| Carlene explică (pentru youaremyfavouritecolour):

La link-ul tau e un Lg Cooky si sincer nu e preferatul meu. am mai avut un Lg Gt 405 si am avut probleme cu el.

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru Carlene):

Nu dar cauta mai multe telefoane acolo ca este un site intreg eu tiam acolo unde eram eu acum dar tu poti sa cauti mai departe

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carlene):

Google Nexus S este la 1. 100 RON, 4 inch, camera de 5 MP si Android GingerBread 2. 3. 6.

http://image.compari.ro/gallery/47013972/full/12027.jpg

| ecclaudiu a răspuns:

Sincer este tare telefonul dar daca neaparat vrei Motorola alege alte modele de exemplu Motorola milestaonewinking

| UnFaithful a răspuns:

Mane, tin sa te anunt ca acum app 4-5 luni google a cumparat firma Motorola...Asa ca nu mai criticati Motorola pentru ca nu mai e ce'a fost o data... ce'i drept are mult prea putin RAM(512) si CPU muuuuult prea mic.(800Mhz)winking..HELLO MOTO!