| CrYsTyYy a întrebat:

Care este mai bun dintre urmatoarele telefoane: Samsung galaxy mini 2, HTC desire c, Huawei ascend g300.Imi iau la abonament Vodafone!

Răspuns Câştigător
| 1AlexS a răspuns:

Cristi depinde de ce iti place tie! Eu zic Ca Samsungul galaxy mini 2 si HTC-ul sunt mai bune dar depinde.Te sfatuiesc ia HTc-ul e de baieti miniul e mai de fete. Parerea mea.

| CrYsTyYy explică (pentru 1AlexS):

Tot asta ma gandeam si euhappy HTC-ul...

3 răspunsuri:
| YoAlLeKcS a răspuns:

Mini 2 sau Huawei pentru ca HTC are un procesor de 600 Mhz adica ar cam trebui sa astepti ceva iar Huawei nu prea este vazut ca o firma buna mini 2 cu toata sinceritatea

| chrysoolynna a răspuns:

Buna.dintre toate telefoanele pe care le ai enumerat mai sus, Huawei este cel mai bun.detin acest telefon, tot la Vodafone la abonament luat de sambata06.10.2012.este un telefon foarte bun, ecran mare, procesor mare, ruleaza foarte bine jocurile, se conecteaza la wifi imediat.claritate foarte buna, camera face poze excelente.acum celelalte 2(mini 2 si desire c):au ecranu mic, au densitatea la pixele redusa(poti face comparatie intre cele 3 la Vodafone:rogi sa le aprinda pe toate si asa vezi cel mai bine diferenta). poti face si o comparatie intre cele 3 telefoane pe gsmarena.com. per total, Huawei pentru mine este cel mai bun.happy