| Matei005 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon nou, ce parere aveti despre Samsung Galaxy S4 Mini, este bun? Ce alt telefon imi recomandati pana in 1100 de lei?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Poftim : http://www.emag.ro/......ESZFKBBBM/
este fix 1100 lei. :)

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu iti recomand nu e cine stie ce in comparatie cu LG G2 Mini e sub cu mutlt!
LG G2 Mini e cel mai bun pentru pretu tau.

| angemon500 a răspuns:

Da, mi se pare o alegere buna

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Recomandarea mea pentru tien daca vrei un telefon in acel buget ar fi acest model de la Samsung : http://bit.ly/1nqxHtu... vad ca e si la promotie acum

Puncte forte:

procesor care merge rapid
camera buna
display care se vede cristal!

| Search69 a răspuns:

Iti recomand un Allview x2twin sau Nexus 5 astepti pana de black friday si se face cam 1.100 lei. S4 mini nu este cea mai buna alegere. Daca vrei un telefon cu disgn frumos si sa fie mai marisor mergi pe Allview x2twin este 999 lei. Lansat nu de mult. Bafta.

| Matei005 explică:

Galaxy S3 mi se pare cea mai buna varianta.