| TeenWolf a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul : Samsung gt s5230W

9 răspunsuri:
| Ayy123 a răspuns:

Samsung star?

| Ayy123 a răspuns:

AM eu este bun si rezistent rezolutie 240x400 daca vrei informatii sabo_vla@yahoo.com

| Ayy123 a răspuns:

Are foarte multe aplicati la internet Facebook mobile youtube mobile multee!

| ellaaaaaaa a răspuns:

Are colegul meu de banca si nu prea ma incanta..adica cand te uiti la telefon crezi ca e super ok, ca poti face multe.dar cand il folosesti e un telefon atat de simplu. nu stiu la ce i-au pus touchscreen. iti recomand Samsung S3350.e destul de bun! Funda

| pafpap a răspuns:

Nu ii bun.intr-o saptamana i se strica touch-ul. cele mai bune sunt galaxy mini

| lolisor a răspuns:

Nu e cine stie ce.winking

| nickoleta123 a răspuns:

Mie mi se pare un telfon fuarte cool si daca stii sa mbli cu iel si pe iel puata se tetina 3-4 ani daca nu si mai mult

| nickoleta123 a răspuns:

Mie mi se pare un telefon fuarte cool si daca ai grija de ielsar putea sa te tina 3-4 ani daca nu si mai mult

| can a răspuns:

Este foarte bun