| Ilinca a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung S5230? Astept parerile celor care il au / l-au avut.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| monikablondie a răspuns:

Daca iti doresti un smartphone, nu e bun...Dar daca iti doresti pur si simplu un telefon bunicel cu care sa iti faci treaba, e cel mai bun telefon pe care il pot recomanda.

1)Are 3 display-uri
2)Are un meniu bine structurat
3)Iti poti alege culorile roz, alb sau negru,+ca mai sunt si editiile Hello Kitty si La Fleur
4)Dispune de deblocare inteligenta
5)Este foarte rezistent la cazaturi, la apa...insa este extrem de usor de zgariat.
6)Dispune de un sistem audio destul de performant din cate am inteles, iar calitatea sunetului este destul de clara si sunetul se aude pana la un volum mare
7)este un telefon bun (nu un smartphone, ce-i drept) pe care il poti gasi la un pret mic pentru ceea ce ofera.
8)Are o camera de 3.2 Megapixeli

Eu am acest telefon si sunt multumita de el. Daca mai ai vreo intrebare in legatura cu telefonul, as fi incantata sa iti raspund. Sper ca ti-am putut fi de folos!

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Taica-meu il are, si nu-mi place.
Am avut un Samsung S5600, si ma gandeam sa fac schimb cu el insa am renuntat.
1. Nu-mi vedea cardul de 4gb
2. Nu are blit
3. Nu are 3G (ceea ce inseamna ca aveam internet de viteza mica)
4. Daca nu ma insel nici modem nu avea
5. Avea ecran rezistiv si nu capacitiv ca S5600-le.

Astea-s dezavantajele care mi le amintesc.
Samsungul meu l-am dat luna asta cu 250ron, deci ai putea gasi si tu un S5600 la 200-250ron lejer.

Bafta!

| ammerie a răspuns:

Samsung S5230 e super tare mai ales culorile si modelele. E printr`un cuvant SUPER. eu am acum altul Samsung gt-C3510 mov cu alb tare rauuuuu:*love struck