| bianca112 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul ZTE Tania?

1 răspuns:
| adybutterfly a răspuns:

Procesor 1.4 GHz Scorpion
Memorie interna 4GB
512 MB RAM (asta este o problema, la mai multe aplicatii deschise facea draci)
Slot microSD pana la 32GB (am avut unul de 16 in el si mergea bine)
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot Wi-Fi ( foarte slab pe langa un BlackBerry)
Microsoft Windows Phone 7.5 Mango (il facea sa mearga bine)
fisiere video in format MP4/H.264/H.263/WMV(aici am fost multumit deplin)
camera 5 MP, 2592 x 1944 pixeli, focalizare automata(fotografii clare)
bateria nu mi-a placut deoarece tinea o zi cu internet pe el