| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tania? transexualul care era calugar si acum este la antena 1 femeie!

19 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Si care este "baiul" tau? Esti "indignat" sau "incantat" de situatie? Fiecare dintre NOI, in mod PERSONAL, vom RASPUNDE pentru actiunile noastre INDIVIDUAL. Esti mai bun ca acea fiinta, DA ori BA?

| floresdemayo a răspuns (pentru danut):

Cred că Mental e mai înțelept... pentru că se acceptă așa cum l-a lăsat Dumnezeu, așa cum ne acceptăm majoritatea dintre noi happy.

| Narfundo a răspuns (pentru floresdemayo):

Dai raspunsuri intelepte, dar nimeni nu stie ce este cu adevarat in mintea ta, asa ca iti voi aprecia raspunsurile pe jumatate.

| floresdemayo a răspuns (pentru Narfundo):

Nu contează cum îmi apreciezi răspunsurile, contează să mă apreciez eu, dar pot să-ți spun că mintea și inima întotdeauna mi-au fost ca niște cărți deschise...de aia mă "iubesc" mulți.

| Narfundo a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu tind sa cred ca te iubesti mai mult singura, decat sa te iubeasca multi.

| floresdemayo a răspuns (pentru Narfundo):

Nu măi Mental, doar mă respect, atât! De ajuns că iubesc eu, o fac si în locul altora care nu știu să iubească!

| Narfundo a răspuns (pentru floresdemayo):

Respecta si vei fi respectat.In cazu tau este un vortex, usurel vei fi absorbita si nu te vei mai ridica usor.Mai floresdemayo.

| floresdemayo a răspuns (pentru Narfundo):

Normal, mă respect, dar asta NU inseamnă ca nu-i știu respecta si pe alții! Din contră, respect prea mult, iar unii chiar nu merită acest lucru. Și totusi, continui sa stagnez si sa-mi mentin conceptia, dar dacă-i respect nu trebuie să-i și apreciez, ori că sunt de acord cu opiniile lor! Doar că le ascult părerile, atâta tot, asa cum faci tu acum, dar decizia finală si gândul hotărâtor e al tău.
Ei lasă tu vortex-ul, atunci vei fi tu acolo sa mă salvezi, mă voi baza pe întinderea mâinii tale don't tell anyone!

| Narfundo a răspuns (pentru floresdemayo):

Serios?! Te invit atunci sa asculti aceasta melodie daca iti pui baza in mana mea delicata.
http://www.youtube.com/watch?v=4gi_IGuKx4U

| hereo a răspuns:

Era o femeie intr-un trup de barbat.

| Kaℓi a răspuns:

Cred ca se integreaza perfect intre personajele promovate de emisiunile-tabloid ale trustului! si pe langa Ioana Tufar si alte exemplare din fauna de gen, chiar era nevoie de o femeie... laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Păi, trebuia să începi mai întâi cu părerea ta vis-a-vis de... "Tania"!
Eu, legat de acest subiect, zic doar atât: Vaaai big grin!

| M25M a răspuns:

Nu am treaba cu transexualii, vrea sa fie femeie, barbat este strict treaba lui/ei, o face pe banii lui/ei este trupul si imaginea lui/ei deci nu ma intereseaza si nu ii prejudec, insa atunci cand iti etalazi inclinatiile si o faci in mod exagerat nu sunt de acord cu asta. Si nu ma refer ca apare pe nu stiu ce post(asta este publicitate) insa in realitate nu mi-ar placea sa-si flutere in fata mea inclinatiile sale.

| floresdemayo a răspuns (pentru M25M):

Ăsta-i doar începutul. Să vezi de câtă publicitate va beneficia Tania, în scurt timp, la toate posturile posibile. Stai linistit, chiar si Radu Mazare s-a fâstâcit si s-a simtit stânjenit să stea lângă el, ma rog...langă ea, pe fotoliu, când a aflat că e transsexual, manechin pe deasupra. Românii au ce au cu știrile "senzationale", ieri-alaltăieri televiziunile erau invadate de Nicu Stan, taximetristul violat de o femeie.

| M25M a răspuns (pentru floresdemayo):

Din pacate imi dau seama ca vor incepe toti de pe la toate emisiunile mai colorate sa prezinte acest mare fas, ca si altele de pana acum, partea buna este ca ma uit la televizor foarte rar iar cand o fac evit pe cat posibil idioteniile astea. Incep sa cred ca suntem o natie care se hraneste cu circ si dramatism mediatic insa din ala prost, de mana a treia...

| floresdemayo a răspuns (pentru M25M):

Chiar n-ai ce pierde daca NU te uiți la TV. Pierzi doar dacă esti fanul înfocat al Zăvorancei, Bahmuțencei, a Vicăi lu' Piturcă, si da, a noii vedete... Tania laughing

| Narfundo a răspuns:

Nu ti-am dat o melodie de dragul de muzicii.Era cu mesaj pentru fostul mesaj tpu.Fie

Răspuns utilizator avertizat