| Robert8764 a întrebat:

Ce parere aveti despre walther p99 AEP? ( pentru airsoft )
E bun?
Iar la blowback cand se termina bilele slide-ul ramane in spate?

Răspuns Câştigător
| NUTUU a răspuns:

Pistoalele electrice sunt foarte slabe la viteza de propulsie, cauta pe youtube tot felul de videouri ai sa gasesti tot felul de explicati.
Eu am acest tip de replica luata de pe acest site http://www.airsoft-cluj.ro/......l-co2.html
si sunt foarte multumit de ia. Ca sfat iti recomand sa cumperi ceva Full Metal ca sunt mai rezistente

| Robert8764 explică (pentru NUTUU):

Si la cam cati metri trage maxim cel electric? eu m-am gandit sa-mi iau electric pentru ca la cele cu C02 iti trebuie in permanenta capsule si cum nu am in oras asa ceva trebuie sa comand pe net si costa ceva bani sa tot incarci si sa incarci.

2 răspunsuri:
| DinoTh5P a răspuns:

Este super, am cumparat si eu unul de curand.
https://2airsoft.ro/5007-replica-walther-p99-dao-co2-umarex.html
Foarte multumit si iti recomand si siteul de mai sus pentru produse AirSoft.