| YooAna2796 a întrebat:

Ce parere aveti despre Windows 7?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

@Alexutsa si @cezar. Windows 7 e praf. Daca ai windows 7 si sa zicem 4 gb ram si iti da cineva flood se blocheaza windows-ul.Mie cu 8 gb ram placa video de 1 gb si procesor dual de 3.8 ghz nu imi place sa rulez pe windows 7. Oare de ce? Pentru ca mananca multe resurse si nu mai am loc de jocuri.@annes iti recomand Windows Xp SP3 nu mananca mult si poti sa iti bagi ce vrei tu. Daca alegi windows 7 nu faci nimic.Toate cele bune!

6 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Buna
Fiecare cu parerea lui dar, ca persoana care face managemetul a peste 200 de pc uri zi de zi iti pot spune ca e ok din mai toate punctele de vedere.

| CristiPalidu a răspuns:

E bun da nu prea

| elizabeth a răspuns:

L-am avut si din cauza lui mi-am pus vista.

| Cezaridkidk a răspuns:

Eu am windows 7 si mi se pare foarte bun!

| Alexutza19 a răspuns:

Este bun:X...am si eu tot Winows 7hee hee.(nu am probleme)!