| alexxx a întrebat:

Ce parere aveti despre Windows.xp.pro.gamer.edition.v3.1 la incercat cineva? cum estehappy

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Toate editiile de wind xp gen, Black, Ice, KK, MAKA, PRO sunt stifturi modate si hackuite la greu pentru utilizatori prosti care cred ca grafica schimbata face tot. Din acest motiv ce-i mai buni crackeri devin si renumiti datorita voua, isi spala toate treburile prin intermediul compurilor voastre! Va treziti ca de ce nu aveti viteza la net( pentru baietii v-au facut server in momentul cand i-ati instalat porcaria), Mai vine cate o maimuta ca a vazut la pretenu ei de 12 ani ca are win-ul cu softuri cu imagini si bla bla, dar de fiecare data cand deschide browserul mozilla, se deschide greu sau se deschide alta pagina, pentru ca intai se transmit datele din comp catre o adresa gata scrisa printre acele softuri moca si apoi iti ruleaza si tie softul! Copii prosti! CAuata un Win curat fara nici un soft adaugat si apoi invata sa-ti cosmetizezi compul cum vrei tu si cu ce vrei tu.Compul este ceva personal, nu o copie de prost gust a unuia sau a altuia care a pus-o la share! Ce face omul face si maimuta! Asta suntem! Succes!

| boy777 a răspuns:

Windows modificat de ceva hackeri probabil.instalatil ca poate primiti si ceva surprize prin el!(pentru.nepriceputi:surprize=virusi)

| .::CyBeR::. a răspuns:

Exista versiunea asta de windows xp?
Daca da... da-mi si mie linkul de download.

| Yeah3xBB a răspuns:

Uite m-am uitat pe net la versiunea 2. 0 si ii draguta... Apoi cea 3. 1 trebuie sa fie mai bun.