| vladix a întrebat:

Ce parere aveti despre www.pasionat.info? Este sau nu util pentru cei care doresc informatii legate despre calculator?

Răspuns Câştigător
| kytty a răspuns:

Bunahappy
este destul de util. poti invata lucruri noi, le poti aprofunda. din punctul meu de vedere, e un site destul de interesantwinking

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Util dar mai ai de lucru un pic. dar despre http://winconfig.blogspot.com/ ce părere ai vladix?

| Catalion a răspuns:

E evident ca este util...

| anad a răspuns:

Este util mai ales pentru cei care fac doar cateva ore de curs si nu prea au pe cine intreba despre multiplele probleme care trebuiesc stiute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce mai am de lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut vladix.Tocmai am vizitat site-ul www.pasionat.info şi mi-a plăcut conţinutul său.Am văzut că este axat mai mult pe programe.Este site-ul tău? Te-ar interesa o colaborare cu site-ul winconfig.blogspot.com. în sensul de unire a acestor site-uri?